TikTok’ta Tepki Çeken Görüntüler: Çocukla Dudak Dudağa!

Sosyal paylaşış platformu TikTok’ta paylaşılan bir video kısa sürede infiale neden oldu.

Görüntülerde bir kadın “Ben dudak seviyorum, benim dudağım ora mı?” diyerek küçük bir çocuğu zorla dudaklarından öptürdü.

Görüntülerin sosyal medyada tepkilere neden olması üzerine genç kadın kendisini “Çocuğun ailesi yanımızdaydı. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır” diyerek savundu.

Görüntüler sosyal medyada çocuğa yönelik istismar olarak tepkilere neden olurken Kalebayır X hesabından yaptığı açıklamada kendisine tepki gösterenlere ateş püskürdü.

Çekilen videodaki çocuğun kuzeni olduğunu belirten Kalebayır “Çekilen video kuzenimle ailesininde yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videolarında olduğunu belirtmek isterim. Sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı için de gerekli işlem yapılacaktır” dedi.

Kuzeniyle birbirlerini öpüp koklayarak sevdiklerini dile getiren Kalebayır ikinci açıklamasında ise, “Kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz . Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x