Cem Yılmaz iddialara teleskopla yanıt verdi

Cem Yılmaz hem kariyeri hem de özel hayatıyla tüm gözleri üzerine çeken Türk komedisinin önde gelen isimlerinden. 4 yıl aradan sonra CMXXIV ile sahnelere dönen, sosyal medya fenomeni Necla Karahalil’le yaşadığı aşkla da çok konuşulan ünlü komedyen son birkaç haftadır anlam verilemeyen enteresan paylaşımlarıyla gündemde.

Cem Yılmaz, ‘GQ Küresel Yaratıcılık Ödülleri’ gecesindeki dekolteli elbisesiyle gündem olan eski aşkına gönderme yaptığı düşünüldü.Bunun nedeni olarak da ünlü komedyenin dekolteli pozlar konuşulurken Marty Feldman’ın fotoğrafını paylaşması gösterildi. Pek çok kişi bu karenin Serenay Sarıkaya’nın “göğüslerine gönderme” olduğunu düşündü.

ESKİ SEVGİLİYE GÖNDERME Mİ

Eski sevgilisine gönderme yaptığı düşünülen Cem Yılmaz’ın yorumları sınırlandırılan paylaşımı sosyal medyada büyük tepki topladı. Bu paylaşımı yaptıktan sonra bir süre sessizliğe bürünen ünlü komedyen tepkilerin artmasından sonra bir gözünde görme kaybı olduğu için böyle bir paylaşım yaptığını söyledi.

Derin dekolteli elbisesiyle boy gösterdiği New York’tan yeni kareler paylaşan Sarıkaya’nın şaşı pozu Cem Yılmaz’a misilleme olarak algılandı.

Cem Yılmaz son olarak bir paylaşım daha yaptı. Yorumlara sınırlandırarak yeni bir kare paylaşan Yılmaz’ın, “Acıbadem deyim 🙂 ama iyiyim ? küçük mutluluklar” notlu paylaşımı yine gönderme olarak düşünüldü.

Cem Yılmaz’ın bu paylaşımlarına olumsuz yorumlar yapılırken ünlü komedyen bu eleştirilere kayıtsız kalamadı ve X hesabından sert bir paylaşım yaptı. Yılmaz, “Sosyal medyada kendini komik zanneden bir iki gerizekalı yine kendine bi eğlence bulmuş ..Nedense benimle bulmuş 🙂 gerçekten salak olmak çok büyük bir ayrıcalık, tadını çıkarın ..İlgilenmeyeceğim,bu sizin hayatınız,benim işim var” diyerek sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Yılmaz son olarak da X hesabından teleskop paylaşarak gündemde yer alan haber ve göndermelere tepkisini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x